שיווק משפיענים

אחת הדרכים להגיע לקהלי יעד מדוייקים היא באמצעות משפיעני רשת. אנו נגייס את המשפיענים המתאימים ביותר למותג שלכם, ניצור איתם שותפויות וביחד איתם נגיע לקהל היעד עם מסר מאוד ברור לגבי המותג שלכם ומה שיש לו להציע.

שיווק משפיענים משפר את המעורבות, פופולריות לבנות ולטפח אמון הופכת אותו לכלי רב עוצמה עבור עסקים בכל הגדלים.

500+ משפיענים שעובדים איתנו
550% צמיחה בלידים
150+ לקוחות מרוצים

עבודות לדוגמא

01

דמרי סנטר – מיקרופון כקונספט

02

רשת שגב – השקת שגב בורגר

03

מאפה נאמן – חנוכה

04

Urbanica – שדרוג החדר

תהליך העבודה איתנו

01

אפיון וזיהוי קהל היעד

באמצעות כמה שאלות פשוטות שנשאל על המותג שלכם, נדייק את הקהלי יעד שלנו ואיפה הם גולשים? באיזה רשת חברתית נשתמש ומדוע? האם הקמפיין שלנו מתאים יותר לאינסטגרם וטיקטוק או שהזירה הפעילה יותר של המותג שלנו פעילה בגלל בקבוצות בפייסבוק או פונה לקהל מקצועי המשוטט בעיקר בלינקדאין וטוויטר?

02

אסטרטגיית תוכן לקמפיין

הדרך הנכונה ביותר היא להגדיר גבולות גזרה למשפיען, להציא ולספק אלמנטים קריאייטיבים, ויזואליים, טקסטואליים בעצמו ולבנות בנק מסרים נכון- אך להשאיר למשפיען את חופש הפעולה להעביר את המסרים בשפה שלו, תחת הקונספט הנבחר.

03

בחירת המשפיענים בקפידה

לבחירת המשפיענים לקמפיין שלנו הוא קריטי ביותר. לנו ב-RIZE נסיון רב בבחירת המשפיענים עצמם והיא תשפיע בצורה ישירה על התוצאות. בבחירת המשפיענים אנו בוחנים מספר אלמנטיים שישפיעו על הבחירה: התפלגות קבוצות הגיל של העוקבים, אחוז מעורבות מקמפיינים קודמים שלו, אחוז צפיות מסך העוקבים, יחס המרה, יחס רכישות וכו׳.
כל הנתונים אלו אנו מנתחים, ובוחרים יחד איתכם את המתאימים ביותר לקמפיין שלנו.

04

פרסום הקמפיין

לאחר שאישרנו את הסכם עבודה המסודר מול המשפיענים, נעבור איתם ונשלח להם בריף עבודה וקריאייטיב מסודר. נענה על השאלות שיש להם, נקבל מהם דוגמאות ונאשר אותם מולכם.
ננהל אותם מא׳ ועד ת׳ כך שאין לכם מה לדאוג, אנחנו איתכם לאורך כל הקמפיין.

05

תחקור הקמפיין ושיפור קריאייטיב

נקבל נתונים בזמן אמת ממערכת המכירות, נבצע אופטימיזציה, נתחקר את הקמפיין בזמן אמת, וכל הזמן נשפר את הקריאייטיב ואת בחירת המשפיענים, עד שנגיע לתמהיל המדויק למותג שלנו.

מטרת העל שלנו היא לספק לעסקים וחברות מעטפת שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן אותנטי וייחודי עם אסטרטגיה נבדלת, למימוש מלא של הפוטנציאל העסקי.

דברו איתנו דברו איתנו דברו איתנו דברו איתנו
לחצו כאן