הסיפור שלנו

והסיפורים של חלק מלקוחותינו
Good Pharm
River
ג'ונסון קלין
Golf & CO
שגב
סינמה סיטי
Foot Locker
Carolina Lemke
Hoodies
פטריקס בר
סטימצקי
FOX Home
מקס סטוק

חברת Rize הוקמה מתוך חזון ברור – עולם התוכן והסושיאל מתפתח בשנים האחרונות וכדי לשנות את כללי המשחק, עם מטרה עיקרית – לספר את הסיפור של העסק שלך, אבל קצת אחרת.

שלושה שותפים צעירים הקימו חברת בת לחברת שיווק מובילה שלהם, יחד עם ניסיון עצום בשיווק, שיטה מוכחת ואסטרטגיה מדוייקת – הכניסו את כל אלו לעולם התוכן על מנת לספק מעטפת שיווק מלאה לעסקים. מתוך הבנה שבתקופה הנוכחית המשתנה במהירות, תוכן איכותי הוא לא רק כלי אומנותי, אלא כלי המאפשר לעסקים
להביע את עצמם, לספר את סיפורם ולגרום לקהל היעד להתחבר ולפעול.

ב-Rize, אנו מתמקדים ביצירת תוכן ייחודי ואותנטי המסייע לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם, לבנות מותג מוכר ומנצח. אנו רואים בעצמנו שותפים למסע שמטרתו להביא את עסקכם לשלב הבא.
חושבים רחוק, חושבים גדול ותמיד חושבים צמיחה.

השירותים שלנו

יצירת תוכן לסושיאל

כיום, כל בעל עסק מבין שהעסק שלו חייב להיות נוכח, אחרת יאבד את רוב לקוחותיו למתחרים אחרים שכבר נמצאים ברשת ומשתמשים בכלי השיווקי החזק בעולם – תוכן וידיאו.

קראו עוד

ניהול סושיאל מדיה

תשכחו מכל מה שחשבתם על ניהול סושיאל – כי ניהול סושיאל ב-Rize זה משהו אחר לגמרי.
פיתחנו שיטה ייחודית שעוזרת לנו לעזור לעשרות עסקים בישראל לייצר תוכן איכותי נבדל, למתג את עמודי הסושיאל ולצבור קהל של עוקבים מעריצים שקונים מכם באופן קבוע.

קראו עוד
ניהול סושיאל מדיה

שיווק UGC

הצרכנים של היום מצפים יותר לסוג אחר של שיווק, לא כזה שמהלל, משבח ומציג רק את התכונות הטובות, אלא כזה שמציג סיפורים של אנשים אמיתיים. אותנטיות היא שם המשחק.

ובקצרה, מדובר באנשים אקראיים לחלוטין (או שלא) שמפרסמים את השירות ו/או המוצר שלכם, בצורה בה הם מעבירים את החווייה האישית שלהם ממנו בצורה מקצועית ואותנטית.

קראו עוד

שיווק משפיענים

אחת הדרכים להגיע לקהלי יעד מדוייקים היא באמצעות משפיעני רשת. אנו נגייס את המשפיענים המתאימים ביותר למותג שלכם, ניצור איתם שותפויות וביחד איתם נגיע לקהל היעד עם מסר מאוד ברור לגבי המותג שלכם ומה שיש לו להציע.

קראו עוד
דברו איתנו דברו איתנו דברו איתנו דברו איתנו
לחצו כאן

דברו איתנו

אימייל: office@rizemedia.co.il
טלפון: 03-3020109
כתובתינו: אנגל 78, כפר סבא

או שאנחנו נחזור אליכם